Laatste woningen in verkoop bij Bloom Zuid!
Op donderdag 25 juni start de verkoop van Fase 2 – tevens laatste fase – met 42 woningen. Deze exclusieve appartementen, Sky Lofts en Penthouses bevinden zich op een unieke locatie in Merwede, met prachtig uitzicht over het Merwedekanaal of direct aan het groene park.

Drie exclusieve Penthouses
Een bijzondere toevoeging aan het aanbod zijn de drie exclusieve Penthouses. Deze woningen zijn gelegen op de zesde en zevende verdieping van woongebouw De Genieter. Vanaf de royale terrassen aan de voorzijde geniet je van een schitterend vrij uitzicht over het Merwedekanaal, de stad Utrecht en het park voor de deur. Dankzij de ruime woonoppervlakken, royale buitenruimtes en het panoramische uitzicht behoren deze woningen tot de meest exclusieve van Bloom Merwede.
Woningaanbod Bloom Zuid Fase 2:
- 10 City Apartments van circa 56 tot 61 m², met één of twee slaapkamers en een buitenruimte. Deze appartement vallen in de categorie betaalbare koop (tot NHG grens van € 470.000,-).
- 21 Bold Apartments van circa 69 tot 70 m², met één of twee slaapkamers en één of twee buitenruimtes.
- 4 Sky Lofts van circa 79 tot 101 m² verdeeld over 2 woonlagen, met twee of drie slaapkamers en een ruime buitenruimte van 19 tot 24 m².
- 4 Bold XL Apartments van circa 121 tot 125 m², met drie slaapkamers en een buitenruimte.
- 3 Penthouses van circa 169 tot 207 m² verdeeld over 2 woonlagen, met drie tot vijf slaapkamers en één of twee zeer royale buitenruimtes.
Geïnteresseerden kunnen zich voor één van deze woningen inschrijven via de projectwebsite van Bloom. Inschrijven is mogelijk tot donderdag 9 juli om 12.00 uur.
En natuurlijk… komende tijd komen er meer Merwede woningen in verkoop. Klik hier voor het hele overzicht