Kom langs op het verkoopevent 3 oktober!
De deuren openen om 14.00 uur. Om 14.30 uur vertelt Maaike Perenboom van Synchroon meer over Merwede en de plannen voor de nieuwe stadswijk. Ook staat er een grote maquette van Merwede. Zo krijg je een goed beeld van de wijk, de verschillende gebouwen en de ligging van de projecten.
Volop woningen in verkoop
Er is op dit moment veel te kiezen in Merwede. Binnen Bloom Zuid, Grow, Joy, CIX City en Urban8 zijn of komen verschillende koopwoningen beschikbaar. Van compacte appartementen tot ruime stadswoningen, lofts en townhouses.
Tijdens het verkoopevent zijn de betrokken ontwikkelaars en makelaars aanwezig. Zij vertellen je alles over de verschillende projecten, beschikbare woningen, prijzen en verkoopprocedures.
Kom langs
Het verkoopevent vindt plaats op zaterdag 3 oktober in Kanaal30, Kanaalweg 30 in Utrecht. De inloop start om 14.00 uur. Aanmelden is niet nodig.
Kom bij voorkeur met de fiets of het openbaar vervoer. Reis je met de auto? Parkeer dan bij P+R Westraven en reis vanaf daar verder met het OV. Rond Kanaal30 is maar beperkt parkeergelegenheid.